услуги

Стотици задоволни клиенти

 • апликација

  апликација

  Автоматски, киосци, примена контрола, надворешна реклама, кампус, финансиски средства, atm, и индустриски терминали итн
 • Customized Service

  Customized Service

  Прилагодено производи се прифатливи за нас, точно води време е нашата предност. ОЕМ или мали количини кориснички налози се достапни за нас.
 • Fast Delivery

  Fast Delivery

  Секој ред дури и во мали или рефус количества ќе биде предмет на нашиот распоред за обработка и постапки за производство, испорака на време, со голема брзина по продажбата.

за нас

Текст за нашата компанија

 • cd4510926-axnew_display_technology_co_ltd

РАБОТНИ од 2009 година

Од 2009 година, Axnew Покажи технологија Co, Ltd има развиено свој пазар индустриска екран како лидер во технологија за прикажување. Со години професионално искуство, одделот за продажба обезбедува техничка поддршка и професионални сугестија на нашите клиенти, R & D тимска работа е секогаш се залага да се дизајнира и обезбедување на нашите клиенти добри решенија, нашите сопственост развиена A / D одбор и монитори се донесе индустриската тестирање и доби CE , FCC, ROHS сертификати.

 

Ние сме доверлив

Нашите редовни партнери

 • WhatsApp Онлајн Chat!