за нас

НАШИТЕ

КОМПАНИЈАТА

Axnew Покажи технологија Co, Ltd

Axnew Покажи технологија Co, Ltd има развиено свој пазар индустриска екран како лидер во технологија за прикажување.

Склопување производство

95641370
производство склопување 1

Вовед

Од 2009 година, Axnew Покажи технологија Co, Ltd има развиено свој пазар индустриска екран како лидер во технологија за прикажување. Со години професионално искуство, одделот за продажба обезбедува техничка поддршка и професионални сугестија на нашите клиенти, R & D тимска работа е секогаш се залага да се дизајнира и обезбедување на нашите клиенти добри решенија, нашите сопственост развиена A / D одбор и монитори се донесе индустриската тестирање и доби CE , FCC, ROHS сертификати.

Производство група поседува богата електронски компоненти и ресурси во добавувачи, неколку од многуте бенефиции ќе обезбеди се алатки кои ќе ни овозможат да бидат поефикасни, продуктивни, ефикасна, и што е најважно, ќе ја зајакне партнерството меѓу Axnew и нашите клиенти, која ќе го направи ни глобалната добавувачи.

Во моментов имаме воспоставено долгорочни односи со клиентите во оваа индустриска екран линија од целиот свет.

AXNEW дисплеј развива нашиот бизнис преку изложби, Alibaba, Глобал извор B2B платформа брзо овие years.We се доверени од страна на клиентите, која се состои од orginal производители на опрема, контрола на уред индустрија, автоматизација апликации корисници од повеќе од 50 земји.

Ние инсистираме користење на нови и оригинални панели, особено на индустриски одделение, за нашите монитори и кориснички displays.Our стабилна добавувачи, главно, AUO, остар, Chimei, Бое, Samsung, LG панели.

Прилагодено производи се нашата предност бизнис. Клиентите може да ни делат сите информации во врска со вашите идеи и нека менувате стандардни производи.

Axnew духот на популарни и добри производи, принципи веродостојна услуга ни помага да се направи подобро.

главни производи

● Индустриска Одделение решенија монитор
● Отвори ја рамката LCD решенија
● Индустриски решенија допир монитор
● Висока Светла прикажува
● допир компјутери решенија

泰国 20181122170143 - 副本

Во 2009 година, Axnew'main производи се тргува на LCD панели и стандардните големини на отворена рамка монитори.

Во 2012 година, Axnew има 3-4 технички инженери за развој на нашата индустриски одделение монитори. Ние развиено свој индустриски контролер табла со широк температура (-25 степени до 80 степени), за поддршка на нашите екранот во груби работна средина.

Во 2014 година, нашите производи се популарни про-осетлив на допир монитори, индустриски touchs со IP65 пред bezel за панел монтажа, висока brightess дисплеи за надворешна употреба, кои заземаат околу 45% извоз волумен -50%.

Axnew успешно воспоставена долгорочни односи со клиентите во оваа индустриска екран линија од целиот свет. Сите прикажува се со CE, FCC, ROHS усогласеност.

Во 2016 година, Axnew проширува бизнисот и gurantees нашиот гарантен сервис, некои партнери од Германија, Канада може да се направи основна одржување, нашите главни производство и гаранција услуга се во Кина.

Покрај тоа, Хонгконг Електронски експонати, Тајван Computex, Шангај Екран осетлив на допир експонати итн ќе ни помогне да се покажеме на нашите производи јасно. B2B платформа, на пример Alibaba ќе ги споделите со нашите клиенти се направи занаети лесно.

Со години професионално искуство, ние се доверени од страна на клиентите, која се состои од orginal производители на опрема, контрола на уред индустрија, автоматизација апликации корисници од повеќе од 40 земји.

Сега ние се подготвуваме првиот distrubutor во Европа. Axnew искрено со нетрпение очекува да вашата соработка!

Нашите Axnew тим се состои од странство тим за продажба, домашниот тим за продажба, R & D центар, финансиски оддел, одделот за човечки ресурси, фабрика за производство.

Ние сме млад тим, со години професионално искуство, одделот за продажба и технички тим да обезбеди техничка поддршка и професионални сугестија на нашите клиенти.

Нашата фабрика се состои од Чиста соба работилница, 2 производни линии, 1 горење соба, 2 магацини.

Клиенти кои соработувале со Axnew ќе се здобијат со нашата долгорочна поддршка, покрај тоа што бизнис.

Добредојдовте да контактирате со нас слободно!

南非 _20181122170049 - 副本

1.Once сте заинтересирани за производи на нашата компанија, Ве молиме не двоумете се да истрага нас Нашите одделот за продажба обезбедува техничка поддршка и стручна предлог за вас во рок од 48 часа; R & D тимска работа е секогаш се залага да се дизајнира и обезбедување на вас добри решенија.
2.Every цел, дури и мало или големо количество ќе биде предмет на нашиот распоред за обработка и постапки за производство, кои строго договор со Enterprise Resource Planning (ERP) усогласеност.
3.Professional асистент услуги ќе следи со вашата стока услови и на вашиот статус по продажба. Искрено се надеваме дека нашите принципи веродостојна услуга ќе нека се утврди нашата меѓусебна соработка односи.
4.За нашите редови, ние, главно, ги стави во однос на гарантниот откако пристигнаа во вашата дестинација. Тогаш тие ќе бидат DOA и RMA услуги во рамките на гаранција. Нормално 1 година гаранција за стандард цел, ние може да се прошири до 2 години гаранција, ако ние се согласивме со нашите клиенти. 3 години гаранција може да се дискутира заедно за некои посебни проекти.


WhatsApp Онлајн Chat!