Page not found, Please Back Home
логото
Индустриски контролор одбор со широк temperatureto поддршка на нашите монитори во груби работна средина. Нашите монитори се со CE-EMC, CE-LVD, FCC, ROHS усогласеност.

Контактирајте не

  • Adress: Forth Floor, Yin Lian Tong Industrial Park , Ai Lian Zhangbei Road No.460 ;Long gang District, Shenzhen China518172
  • Телефон: 86-755-25566197
  • Е-пошта: sales@axnew.com
  • Факс: 86-755-82544763
  • Skype: axnewshirley

Зачленете се

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.