Sherbime

Qindra konsumatorë të kënaqur

 • Aplikacion

  Aplikacion

  Automatike, kioska, kontrollin e aplikimit, reklamat në natyrë, kampus, pajisjet financiare, ATM, dhe terminalet industriale etj
 • Shërbim i personalizuar

  Shërbim i personalizuar

  produkte të përpunuara janë të pranueshme për ne, koha e saktë të çojë është avantazh tonë. OEM ose sasi të vogla të përshtatur urdhra janë në dispozicion për ne.
 • Dorëzimi i shpejtë

  Dorëzimi i shpejtë

  Çdo mënyrë edhe sasi të vogla ose pjesa më e madhe do të jetë subjekt i orarin tonë të përpunimit dhe procedurat për prodhimin, shpërndarjen në kohë, me shpejtësi të lartë pas shitjes.

Rreth nesh

Tekst për kompaninë tonë

 • cd4510926-axnew_display_technology_co_ltd

Punuar që nga viti 2009

Që nga viti 2009, Axnew Display Technology Co, Ltd ka zhvilluar tregun e saj ekran industrial si një udhëheqës në teknologjinë e ekranit. Me vite përvojë profesionale, shitjes departament ofron mbështetje teknike dhe sugjerim profesional për klientët tanë, R & D ekipore ka qenë gjithmonë përpiqet për të hartuar dhe ofruar klientëve tanë zgjidhje të mira, tonë në pronësi zhvilluar një bord / D dhe monitoron janë kaluar testimin industriale dhe mori CE , FCC, Certifikata RoHS.

 

Ne jemi të besuar

Partnerët tanë të rregullt

 • WhatsApp Online Chat!