Rreth nesh

OUR

TË KOMPANISË

Axnew Display Technology Co., Ltd

Axnew Display Technology Co, Ltd ka zhvilluar tregun e saj ekran industrial si një udhëheqës në teknologjinë e ekranit.

Kuvendi Linja Prodhimi

95641370
montimit prodhimit linjë 1

Prezantimi

Që nga viti 2009, Axnew Display Technology Co, Ltd ka zhvilluar tregun e saj ekran industrial si një udhëheqës në teknologjinë e ekranit. Me vite përvojë profesionale, shitjes departament ofron mbështetje teknike dhe sugjerim profesional për klientët tanë, R & D ekipore ka qenë gjithmonë përpiqet për të hartuar dhe ofruar klientëve tanë zgjidhje të mira, tonë në pronësi zhvilluar një bord / D dhe monitoron janë kaluar testimin industriale dhe mori CE , FCC, Certifikata RoHS.

Grupi i prodhimit zotëron komponente pasura elektronike dhe burimet në furnizuesve, disa nga shumë përfitime do të ofrojnë janë mjetet që do të na mundësojnë të jetë më efikas, produktiv, efektive, dhe më e rëndësishmja, do të forcojë partneritetin midis Axnew dhe klientëve tanë, i cili do të bëjë na furnizuesit globale.

Aktualisht ne kemi krijuar marrëdhënie afatgjatë me klientët në këtë linjë industrial ekranit rreth botës.

Ekran AXNEW developes biznesin tonë nëpërmjet ekspozitave, Alibaba, burim Global B2B platformë me shpejtësi këto years.We janë besuar nga konsumatorët që përbëhet nga prodhuesit e pajisjeve origjinale, industrinë e pajisjes së kontrollit, automatizimit aplikimet përdoruesit nga më shumë se 50 vende.

Ne insistojnë duke përdorur panele të reja dhe origjinale, veçanërisht klasën e industriale, për vëzhguesit tanë dhe përshtatur displays.Our furnizuesit të qëndrueshme janë kryesisht panele AUO, të mprehta, Chimei, Boe, Samsung, LG.

produkte të përpunuara janë të biznesit tonë avantazh. Konsumatorët mund të na ndajnë ndonjë informacion në lidhje idetë tuaja dhe le të modifikojë produkteve standarde.

Fryma Axnew e produkteve të njohura dhe të mira, parime të shërbimit të besueshme na ndihmon të bëjmë më mirë.

Produktet kryesore

● Industrial klasës monitoruar zgjidhje
● Hapura zgjidhje kornizë LCD
● kontakt Industrial monitoruar zgjidhje
● Lartë tregon ndritshme
● Touch Panel copë zgjidhje

泰国 20181122170143 - 副本

Në vitin 2009, produktet Axnew'main janë tregtare të biznesit paneleve LCD 'dhe madhësive standarde të vëzhguesve të hapura kornizë.

Në vitin 2012, Axnew ka 3-4 inxhinierë teknike për zhvillimin e monitoron tona industriale klasën. Ne kemi zhvilluar vetë bordit tonë industriale kontrollues me temperaturë të gjerë (-25 gradë në 80 gradë), për të mbështetur shfaqjen tonë në mjedisin e ashpër të punës.

Në vitin 2014, produktet tona të njohura janë pro-capacitive touch monitoron, touchs industriale me IP65 bezel para për panelin Mal, tregon lartë brightess për aplikimet në natyrë, të cilat marrin deri rreth 45% -50% e vëllimit të eksporteve.

Axnew krijuar me sukses marrëdhënie afatgjatë me klientët në këtë linjë industrial ekranit rreth botës. Të gjitha tregon janë me CE, FCC, RoHS.

Në vitin 2016, Axnew shtrihet biznesin tonë dhe të shërbimit tonë gurantees garancisë, disa partnerë nga Gjermania, Kanadaja mund të bëjë mirëmbajtjen bazë, prodhimi ynë kryesor dhe të shërbimit garanci janë në Kinë.

Përveç kësaj, ekspozitave Hongkong elektronike, Taiwan Computex, Shanghai prekje ekspozitave etj do të na ndihmojë për të treguar produktet tona në mënyrë të qartë. platformë B2B, për shembull, Alibaba do të le të klientit tonë të bëjë tregton lehtë.

Me vite përvojë profesionale, ne jemi të besuar nga konsumatorët që përbëhet nga prodhuesit e pajisjeve origjinale, industrinë e pajisjes së kontrollit, automatizimit aplikimet përdoruesit nga më shumë se 40 vende.

Tani ne jemi të përgatitur distrubutor e parë në Europë. Axnew sinqerisht shikon përpara për bashkëpunimin tuaj!

Ekipi ynë përbëhet nga Axnew Ekipit Jashtë shitjes, shitjet e brendshme Team, R & D Center, Departamenti Financiar, Departamenti i Burimeve Njerëzore, fabrika e prodhimit.

Ne jemi ekip i ri, me vjet përvojë profesionale, shitjes departament dhe ekipit teknik të sigurojë mbështetje teknike dhe sugjerim profesional për klientët tanë.

Fabrika jonë përbëhet nga punëtori dhomë të pastër, 2 linja të prodhimit, 1 dhome djegie, 2 depo.

Konsumatorët të cilin bashkëpunuar me Axnew do të fitojë mbështetjen tonë afat të gjatë përveç atë biznes.

Mirëpritur të na kontaktoni lirisht!

南非 _20181122170049 - 副本

1.Once jeni të interesuar në produktet e kompanisë sonë, ju lutem mos hezitoni të na hetim departamentit të shitjes jonë ofron mbështetje teknike dhe profesionale sugjerim për ju brenda 48 orëve; R & D ekipore ka qenë gjithmonë përpiqet për të hartuar dhe për të ju ofruar zgjidhje të mira.
Rendit 2.Every edhe sasi të vogla ose pjesa më e madhe do të jetë subjekt i orarin tonë të përpunimit dhe procedurat për prodhimin, cilat në mënyrë rigoroze përputhet me Enterprise Resource Planning (ERP) pajtueshmërisë.
Shërbimi asistent 3.Professional do udhë me mallra kushtet tuaja dhe statusin e shitjes tuaj pas. Ne sinqerisht shpresojmë se parimet tona të shërbimit të besueshme do të na krijojë marrëdhënie tonë të përbashkët bashkëpunimi.
4.Për urdhërat tona, kryesisht ne vënë ato në kushtet e garancisë, pasi ata mbërritën në destinacionin tuaj. Atëherë ata do të jenë shërbimet DOA dhe RMA brenda garanci. Normalisht 1 vit garanci për qëllim standarde, ne mund të zgjasë për 2 vjet garanci, nëse ne kemi rënë dakord me klientët tanë. 3 vjet garanci mund të diskutohet së bashku për disa projekte të veçanta.


WhatsApp Online Chat!